23 червня 2026, 16:00
За словами Очільниці Уряду, у Гданську передбачається багато заходів різного рівня, які мають посилити і Україну, і Польщу, і всіх наших партнерів та Європу.
«Перед нашою командою стоїть чітке завдання — досягти конкретних домовленостей, які спрацюють на обороноздатність й стійкість України та розширять економічне співробітництво з партнерами. Очікуємо на підписання низки важливих угод з міжнародними партнерами, зокрема щодо зміцнення нашої енергетики», — наголосила Юлія Свириденко.
Премʼєр-міністр додала, що Україна налаштована на конструктивне й взаємовигідне партнерство в інтересах спільної європейської безпеки, економічного розвитку та довгострокового процвітання.
«Україна поважає своїх партнерів, і саме на принципі взаємної поваги будує співпрацю, — підкреслила Очільниця Уряду. — Дякую усім, хто допомагає!»
Підпишіться, щоб отримувати листи.